Sprzątanie Katowice

Specjalizujemy się w świadczeniu kompleksowych usług sprzątania na terenie województwa śląskiego. Jako firma sprzątająca posiadamy wieloletnie doświadczenie i zapewniamy każdemu z naszych klientów profesjonalną obsługę w konkurencyjnych cenach.

Nasza oferta dotyczy zarówno utrzymania czystości w domach i mieszkaniach prywatnych, jak i obiektach użytkowych, biurach, galeriach handlowych, halach, hotelach czy zakładach opieki zdrowotnej. Zajmujemy się praniem dywanów, wykładzin i tapicerek, czyszczeniem i konserwacją posadzek, usuwaniem graffiti i zabezpieczaniem ścian. Ponadto wykonujemy także prace porządkowe na zewnątrz – to w szczególności odśnieżanie, pielęgnacja terenów zielonych, opieka nad grobami. Pełna oferta jest zaprezentowana na naszej stronie.

Dopasowujemy się zawsze do indywidualnych potrzeb naszych klientów, by powierzone nam przestrzenie wyróżniały się optymalnym poziomem czystości i higieny. W pracach wykorzystujemy tylko sprawdzone przez nas atestowane środki czystości, a także wydajnie działające urządzenia i narzędzia. Nasi pracownicy to doświadczone i kompetentne osoby, które do każdego zlecenia podchodzą indywidualnie i gwarantują najwyższą efektywność prac.

Głównym obszarem, na którym skupiamy swoją działalność, jest Śląsk. Zlecenia wykonujemy przede wszystkim w miastach Katowice i Sosnowiec.

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek dodatkowe pytania, wtedy jesteśmy do dyspozycji. Zapraszamy Państwa serdecznie do skorzystania z naszej oferty!

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *